רפואת נשים במרכז

מעקב הריוןתחום הגניקולוגיה הוא אחד מתחומי הרפואה היותר מתקדמים במדינת ישראל. מתוך הבנה של מערכת הרבייה הנשית, מדינת ישראל משקיעה את מיטב המאמצים לשפר ולשכלל באופן תמידי את מערך שירותי הבריאות והרפואה בתחום, כאשר אחד הפרמטרים החשובים בתחום זה הוא נגישות המטופלות למרפאות ולרופאים שלהן.

במהלך שנות הפוריות מערכת הרבייה של האישה אקטיבית ומשתנה כל הזמן, כאשר פעילות זאת, מעצם הרגישות שלה מצריכה ביקורת ומעקב. למעשה, אישה צריכה להיות בביקורת רופא נשים, אחת לחצי שנה, לכל הפחות, כאשר במסגרת הבדיקה, יבחן הרופא באופן מעמיק את מצבה ולעיתים אף ייקח דגימות לבדיקות שונות. מטרת המעקב, היא לוודא כי מצבה הבריאותי של האישה, הינו תקין ושאין שום תופעות חריגות.

רפואת נשים במרכז – חשיבות המעקב הרפואי

מאחר ויש צורך להיות במעקב, הרי שיש חשיבות למיקום הגיאוגרפי של הרופא. רפואת נשים במרכז היא מהטובות ומהמתקדמות במדינת ישראל. לכן ניתן נשים רבות מרחבי הארץ, מגיעות למרכז על מנת לעבור בדיקות תקופתיות, לקבל ייעוץ ממומחים בתחום ולקבל טיפול מסור ומקצועי.

ד"ר אליגר נלי, מומחית ברפואת נשים, מעניקה שירותי רפואת נשים במרכז הארץ ומפעילה שתי מרפאות אקסקלוסיביות בבת ים ובתל אביב. ד"ר אליגר נלי, ידועה כבעלת ניסיון וידע רב בתחום רפואת הנשים בארץ והיא אף מספקת מענה מקצועי לאבחון ולטיפול במחלות גניקולוגיות שונות.

רפואת נשים במרכז – טיפולים מתקדמים

תפקידו של רופא הנשים, הינו מהותי לשמירה על תקינות האיברים והמערכת האינטימית בגוף האישה. כבר עם הופעת הסימנים הראשוניים להתפתחות בקרב נערות וטרם קיום יחסי המין, יכולות הנערות לגשת לבדיקה ראשונית ומקצועית אצל רופא נשים. רפואת נשים במרכז כוללת יריעה רחבה של טיפולים ובדיקות מסוגים שונים כגון: בדיקות הריון, בדיקות פאפ, אבחון באמצעות אולטראסאונד, בדיקות גנטיות, טיפולי פוריות ואף בדיקות מעמיקות של הרחם כגון: הטרוסקופיה. רפואת נשים הינה בעלת חשיבות גבוהה במיוחד ולכן חשוב שלא להתפשר ולהיבדק אצל רופא מיומן ובעל ניסיון רלוונטי.

המרפאה לרפואה אסתטית ולרפואת נשים של ד"ר אליגר נלי, מעניקה שירותי רפואת נשים איכותיים ומקצועיים המתבצעים באווירה חמה ובדיסקרטיות גבוהה.

קליניקה בבת ים שד' העצמאות 67 | טלפון: 03-6595563 קליניקה בתל-אביב כפר שלם,רח' צרעה 3 | טלפון: 03-6429795