מיצוק העור במרכז

מיצוק העור במרכז במרוץ השנים העור שלנו עובר שינויים רבים, הוא מאבד מהברק שלו, מהאלסטיות והמוצקות שלו ועל העור מתחילים להופיע קמטים וכתמים שונים. התופעות הללו נוצרות מכמה סיבות. ראשית, עם הגיל רמת הקולגן שהגוף מייצר הולכת ופוחתת. הקולגן הוא למעשה החומר אשר אחראי על אלסטיות של העור וככל שהכמות שלו יורדת כך עולה הסבירות להופעת קמטים בעור. כמו כן, עור הפנים חשוף לפגיעות, אשר נוצרות כתוצאה מהשמש, מעישון וכך גם מתזונה לקויה. גם כוח הכבידה עושה את שלו ועם השנים נוצרת "נפילה" של עור הפנים, דבר אשר פוגע במראה הפנים באופן כללי.

אחת מהמטרות החשובות ביותר, בכל הנוגע לטיפול בעור הפנים, היא מיצוק העור. טיפולי מיצוק העור במרכז, הולכים ותופסים תאוצה בשנים האחרונות וניתן לראות ביקוש רב בקרב נשים בעלי עור פנים בוגר, לטיפולים אסתטיים, אשר יסייעו להחייאה ולמיצוק העור. מתוך מגוון המרפאות המציעות טיפולי מיצוק העור במרכז, מומלץ להגיע ולהתרשם מד"ר אליגר נלי, רופאה מוסמכת ומקצועית, המעניקה טיפולי מיצוק העור ובעלת מרפאות אסתטיות בבת ים ובתל אביב. ד"ר אליגר נלי מוסמכת בתחומי רפואת האישה ובטיפולי האסתטיקה ובעלת ניסיון רב בתחומים אלו.

טיפולי מיצוק העור במרכז

בכל הנוגע לטיפולי מיצוק העור במרכז, ישנם כמה דגשים שחשוב מאוד להבהיר.

ראשית, טיפולי מיצוק העור, מתייחסים לכמה פרמטרים, הקשורים בעור ובחומרים השונים בו. הגורמים המשפיעים על מיצוק העור כוללים בין היתר את כמות הקולגן בעור, את כמות המים ויכולת השימור שלהם. ישנן שיטות ואמצעים שונים לביצוע טיפולי מיצוק העור, כך שחשוב להגדיר על אילו אזורים עובדים ובאיזו שיטה מטפלים. לפני שמתחילים בטיפולי מיצוק העור, חשוב לעמוד על סוג הבעיה ועל המקור שלה, שכן רק כך ניתן יהיה להגיע לתוצאה אפקטיבית ויעילה.

בנוסף, טיפולי מיצוק העור הם טיפולים מצטברים ואין מדובר בפעולה חד פעמית בלבד. כך שיש להקפיד על טיפול שיטתי וקבוע, אשר יוכל להבטיח השפעה מצטברת, שתשפיע לאורך זמן ותבוא לידי ביטוי במראה פנים חלק וצעיר יותר.

מיצוק העור במרכז – ד"ר אליגר נלי

מרפאותיה של ד"ר אליגר נלי, ממוקמים בבת ים ובתל אביב. המרפאות מציעות מגוון טיפולי מיצוק העור, המתבצעים בצורה חדשנית ומקצועית וכוללים שירות אדיב ואיכותי. במרפאות תוכלו לקבל טיפול מקיף ויסודי, אשר יכלול אבחון מקור הבעיה ובהתאם לכך יותאם הטיפול האפקטיבי ביותר עבורה. בנוסף, שימור וטיפוח יום יומי בעזרת חומרים מתאימים יוכלו להוות טיפול משלים אשר יבטיח תוצאות טובות יותר.

טיפול מקצועי הנעשה על ידי איש מקצוע מיומן, יביא בצורה ישירה להצלחת הטיפול. אז אם גם אתם מעוניינים במראה פנים חלק וצעיר, פנו כעת למרפאותיה של ד"ר אליגר נלי.

קליניקה בבת ים שד' העצמאות 67 | טלפון: 03-6595563 קליניקה בתל-אביב כפר שלם,רח' צרעה 3 | טלפון: 03-6429795