פילינג במרכז

מיואשת ממצב פניך ? לא עוד!

בזכות טיפולי הפילינג של ד"ר אליגר, קיים אור בקצה המנהרה !

פילינג במרכזד"ר אליגר נלי, ממובילי הרופאים בארץ, בעלת ניסיון וידע עשיר בתחומים האסתטיים ומפתחת שיטות טיפול חדשניות ומתוחכמות, להצערת עור הפנים. בשיטות אלו היא משתמשת במרפאותיה, הממוקמות באזור מרכז הארץ – בבת-ים ובתל אביב. טיפולי פילינג במרכז נעשו מבוקשים לאחרונה והם מיועדים לנשים ולגברים כאחד ! אזור המרכז מציע שפע של מרפאות, המטפלות בהזדקנות עור הפנים. המרפאות לרפואה אסתטית ולרפואת נשים של ד"ר אליגר נלי, מעניקות טיפול חדשני ומתקדם, המעניק את המראה המושלם, עליו תמיד חלמת!

טיפול הפילינג, הוא למעשה ניקוי גרגירים, אותו עושים בעיקר באזור הפנים. הגרגירים, מסייעים להסיר את תאי העור המתים מעל פני השטח, תוך פעולת סיבוב והחדרה. הסרת תאי העור המתים מאפשרת לנקבוביות להיפתח ולנשום ומעודדת את תהליך הייצור של תאי עור חדשים. דבר אשר מסייע להתחדשות העור, המראה והמרקם שלו.

פילינג במרכז – סוגי טיפולי הפילינג

ניתן לבצע טיפולי פילינג במרכז, אך יש לוודא ראשית כי מתבצעת התאמה בין מצב העור לדרגת הפילינג הנדרשת. דרגות טיפולי הפילינג מתחלקות באופן דיכוטומי לשלושה סוגים:

  • א. פילינג קל – טיפול פילינג שטחי המקלף את השכבה החיצונית העליונה של העור. מיועד בעיקר לבעלי עור צעיר, המעוניינים בחידוש ורענון העור. הפילינג הקל, הינו טיפול מהיר במיוחד ואינו מלווה בכאב. תוצאה מיטבית יותר תתקבל, כאשר חוזרים על הטיפול מספר פעמים.
  • ב. פילינג בינוני – טיפול פילינג בינוני מגיע לשכבה האמצעית של העור. מטרתו של הטיפול, היא לחדש את העור, לשפר את מראהו, לתקן את נזקי השמש, לשפר את סימני ההזדקנות של העור ולטפל בכתמים וקמטים עדינים. טיפול מהסוג הזה,הינו המבוקש ביותר ודי בטיפול חד פעמי, בכדי להגיע לתוצאה מיטבית. טיפול זה מתבצע במרפאה מוסמכת בלבד וכמעט ולא מלווה בכאב. זמן ההתאוששות מן הטיפול הוא כשבוע, שבו חשוב להימנע משהות בשמש.
  • ג. פילינג עמוק – מתבצע אך ורק על ידי רופא מוסמך ומיומן. מטרת הטיפול היא לספק מענה לעור בגיר, בעל קמטים, כתמים וצלקות חמורות במיוחד. טיפול זה מתבצע במרפאה מוסמכת בלבד והמראה המתקבל הינו מרהיב ולעיתים אף נראה כמתיחת פנים של ממש.

פילינג במרכז – טיפולים אקסקלוסיביים במרפאות ד"ר נלי

על מנת לבחור במרפאת טיפולי פילינג במרכז, חשוב לקבל המלצות וחוות דעת על המרפאה ולא להסתמך על התרשמות קצרה בלבד. בנוסף, התאמה של דרגת הפילינג למצב העור, היא מהותית ומשפיעה בצורה ישירה על תוצאת הטיפול. לכן, חשוב להיוועץ עם בעל מקצוע מיומן ומנוסה, תוך אבחון מעמיק ויסודי אשר יותאם עבורכם באופן אינדיבידואלי ויביא לאפקטיביות הטיפול.

כאשר הינכם ניגשים לבחור במרפאה לטיפולי פילינג במרכז, חשוב לבדוק אם המרפאה מבצעת את כל סוגי טיפולי הפילינג. ד"ר אליגר נלי, מספקת מענה לכל סוגי טיפולי הפילינג הרפואי – שטחי, בינוני ועמוק. במרפאה צוות מקצועי ומוסמך, המאפשר ביצוע טיפולים איכותיים, מקצועיים ואפקטיביים.

אבחנה איכותית וטיפול מקצועי תקבלו, רק במרפאה לרפואה אסתטית ולרפואת נשים של ד"ר אליגר נלי. במרפאה תיהנו מיחס אדיב ואישי, אינטימיות ואווירה חמה במיוחד. קבעו כעת פגישת הכרות !

קליניקה בבת ים שד' העצמאות 67 | טלפון: 03-6595563 קליניקה בתל-אביב כפר שלם,רח' צרעה 3 | טלפון: 03-6429795