עיבוי שפתיים במרכז

מה שלא הגשים הטבע, המרפאה האסתטית של ד"ר נלי מגשימה עבורכם !

מילוי קמטים במרכזהשפתיים מהוות חלק אינטגראלי מהנשיות שלנו. מאז ומתמיד, שפתיים נחשבו לאיבר החושני והנחשק ביותר בגופנו. נשים רבות חולמות על מראה שפתיים בשרני ומלא, אך הן לא ניחנו במראה שכזה. בזכות טיפולי עיבוי שפתיים של ד"ר אליגר, תוכלי לעצב את שפתיך מחדש ולהכניס מלאות ויופי למראה.

אזור מרכז הארץ כולל בתוכו מרפאות רבות, העוסקות בטיפולי עיבוי שפתיים במרכז, אך מאידך, חשוב לברור בקפידה את המרפאה אליה הינכם ניגשים ולוודא כי מדובר במרפאה מיומנת, מקצועית ובעלת ניסיון. המרפאות לרפואה אסתטית ולרפואת נשים של ד"ר אליגר נלי, ממוקמות בבת-ים ובתל אביב ובעלות מוניטין גבוה בכל הקשור לטיפולי יופי ואסתטיקה.

עיבוי שפתיים במרכז – טיפול באמצעות החומצה ההיאלורונית

עיבוי שפתיים הוא תהליך המיועד לנשים צעירות בעלות שפתיים דקות, אשר מעוניינות להעניק לשפתיים שלהן מראה מלא יותר. או לחילופין, ניתן להתאים את הטיפול לנשים מבוגרות יותר, שהשפתיים שלהן איבדו מהחיות, התדלדלו או שנוצרו קמטים מסביב לשפתיים.

תהליך עיבוי השפתיים מתבצע במרפאות המוסמכות של ד"ר אליגר נלי, וכולל בתוכו שימוש בחומר החומצה ההיאלורונית. מדובר בחומר הקיים ברקמות החיבור של גופנו, באופן טבעי. והוא חיוני והכרחי לייצוב הסיבים האלסטיים שבשכבת הדרמיס וסיבי הקולגן. סיבים אלו מעניקים מראה פנים חיוני, עשיר בלחות ובעל מרקם מוצק. ברבות השנים, רמת החומצה ההיאלורונית הקיימת בגופנו פוחתת. והעור מאבד מיופיו, חיותו ומראה הפנים מתייבש וחסר כל ברק. הודות לטיפולים המקצועיים, שמעניקה ד"ר אליגר נלי, ניתן להשיב בחזרה, את החומר החסר, שאבד עם השנים. היות ומדובר בחומר טבעי של ממש, התוצאה המתקבלת הינה מרהיבה ביופייה ובעלת חיות טבעית במיוחד.

טיפול על ידי החומצה ההיאלורונית, נמשך בין 8 חודשים ל-12 חודשים. הטיפול מתבצע בהזרקה על ידי מחט דקיקה במיוחד וכמעט וללא כל תופעות לוואי. למעט מקרים נדירים בהם מתעוררת נפיחות קלה, הנעלמת תוך זמן קצר בלבד.

עיבויי שפתיים במרכז – תוצאות הטיפול

תוצאות טיפול עיבויי שפתיים על ידי החומצה ההיאלורונית הן אפקטיביות ומרהיבות ביופיין. התוצאות מעניקות פתרון אולטימטיבי למילוי קמטים, מתן מראה חושני לשפתיים, עיבוי וחידוש קו המתאר של השפתיים, החזרת הגמישות והאלסטיות של העור והשבת הלחות הטבעית למראה הפנים.

התוצאות במרפאות של ד"ר אליגר נלי, מתקבלות כבר בסיום הטיפול הראשון והפנים נראות יפות יותר ומלאות בברק טבעי.

בתהליך בחירת מרפאה לטיפולי עיבויי שפתיים במרכז, חשוב לוודא כי הרופא המטפל מומחה ובקיא בעבודתו, שהרי עליו לדעת את המינונים המדויקים להזרקת החומרים. חשוב מאוד שלא להתפשר על הרופא המטפל וזאת על מנת להבטיח את קבלת התוצאה המבוקשת.

ד"ר אליגר נלי, מראשי הרופאים בארץ, בעלת ידע וניסיון עשיר, המאפשרים לה להגיע לתוצאות האולטימטיביות ביותר עבורך!


לקריאה נוספת בנושא:

קליניקה בבת ים שד' העצמאות 67 | טלפון: 03-6595563 קליניקה בתל-אביב כפר שלם,רח' צרעה 3 | טלפון: 03-6429795