מילוי קמטים במרכז

קמטים בפנים? אין צורך בסכין הניתוחים!

ד"ר נלי תחליק את פניך באמצעות טיפול קל וחדשני!

מילוי קמטים במרכזבמהלך השנים שרירי הפנים שלנו עובדים שעות נוספות. פעולות חוזרות ונשנות, יוצרות על הפנים אינספור קמטוטי הבעה. קמטוטים אלו, מופיעים בעיקר באזורים שמסביב לעיניים, בין הגבות וסביב השפתיים. בשנים האחרונות, גדל הביקוש למרפאות המבצעות מילוי קמטים במרכז. ד"ר אליגר נלי, מציעה טיפול מקצועי, אשר יחליק את מראה העור ויתרום ליופי הוויזואלי. מדובר בחומצה היאלורונית, הקיימת באופן טבעי ברקמת החיבור בגופנו, אך עם השנים פוחתת. כתוצאה מכך, מופיעים קמטים בעור ואנו מאבדים את המראה המוצק, הזוהר והלח שהיה לנו בעבר.

מילוי קמטים במרכז – טיפול באמצעות חומצה היאלורונית

עם העלייה בגיל, רמת הקולגן הטבעי, שמיוצרת בעור פוחתת. דבר הגורם בהדרגה, לאיבוד האלסטיות של העור. במרפאות המקצועיות של ד"ר אליגר נלי, מבצעים טיפולי מילוי קמטים בעזרת חומר טבעי הקיים בגופנו, אך עם השנים כמותו פוחתת. חומר זה נקרא – חומצה היאלורונית.

החומצה ההיאלורונית הכרחית ומסייעת לקבלת עור מוצק וזוהר. החומר מייצב את הסיבים האלסטיים שנמצאים בדרמיס וכן גם את סיבי הקולגן. בעזרת ייצוב הסיבים העור חוזר להיות מוצק, עשיר בלחות וזוהר וחלק.

כאשר רמת החומצה ההיאלורונית פוחתת, גם מראה העור משתנה באופן ישיר והוא מאבד את זוהרו, מוצקותו ומתחיל להתייבש ולהתקמט. בזכות טיפולי החומצה ההיאלורונית, שמעניקה ד"ר אליגר נלי, ניתן להשיב את מראה העור היפה אבד עם השנים. הטיפול נעשה על ידי הזרקה במחט דקה אל אזור הקמטוטים. טיפולי חומצה ההיאלורונית, נמשכים בין 8-12 חודשים. הטיפול כמעט ולא יוצר תופעות לוואי. למעט נפיחות קלה, במקרים נדירים, והיא נעלמת תוך פרק זמן קצר.

מילוי קמטים במרכז – המרפאה לרפואה אסתטית ולרפואת נשים – ד"ר אליגר נלי.

בתהליך בחירת המרפאה המבצעת מילוי קמטים במרכז, חשוב לבצע סקר שוק, אשר יכלול קבלת המלצות, צפייה בעבודות קודמות וקריאת חוות דעת אודות המרפאה.

על מנת להבטיח את איכות ואפקטיביות הטיפול, חשוב לבחור בבעל מקצוע מומחה ומיומן, אשר מציג ניסיון עשיר ומקיף בתחום.

המרפאה לרפואה אסתטית ולרפואת נשים של ד"ר אליגר נלי, מציעה את הטיפולים האטרקטיביים ביותר, תוך ניסיון מקצועי עשיר ותוצאות איכותיות במיוחד.

ד"ר אליגר נלי – להישאר צעירים לנצח !


לקריאה נוספת בנושא:

קליניקה בבת ים שד' העצמאות 67 | טלפון: 03-6595563 קליניקה בתל-אביב כפר שלם,רח' צרעה 3 | טלפון: 03-6429795