בעיות אקנה

די לפצעונים על הפנים ! הגיע הזמן לטפל!

בעיות אקנהבעיות אקנה, מוכרות לנו כבעיות התוקפות אותנו בתחילת גיל ההתבגרות. אך בפועל, בדרך כלל מקורן הוא, בתופעות הורמונאליות שונות והן יכולות להופיע בכל גיל ובכל שלב בחיים. על כן, נשים רבות בתקופות הורמונאליות שונות, כגון: זמן מחזור חודשי, תקופת הריון, שינויים בנטילת גלולות ועוד, סובלות רבות מסוגי בעיות אקנה.

בעיות אקנה מטרידות ומתישות ולעיתים אף גורמות לירידה בביטחון העצמי של האדם. לבעיות אקנה יש רמות ודרגות שונות. ועל כן, במידה וקיימות בעיות אקנה חשוב לטפל בהן כמה שיותר מהר ובאופן יסודי ומעמיק לפני שיהפכו להיות מורכבות יותר. במרפאות לרפואה אסתטית ולרפואת נשים של ד"ר אליגר נלי, מוצעות לכם, מגוון רחב של שיטות וטיפולים אפקטיביים ב- בעיות אקנה. המרפאות ממוקמות בבת-ים ובתל אביב ומציעות שירות אדיב, אינטימי וחמים במיוחד.

בעיות אקנה – הטיפול

בעיות אקנה יכולות להיווצר במקומות שונים בגוף, כגון: פנים, גב, כתפיים ועוד. במקומות אלו, קיימות בלוטות שומן רבות, העלולות ליצור את אותם הפצעונים. כדי לאבחן בצורה מעמיקה את סוגי בעיות אקנה, יש לבצע בדיקת דם ומספר בדיקות נוספות, אשר יוכלו להצביע על המקור והסיבה של הבעיה.

בעיות אקנה כוללות טיפולים, אשר מותאמים לסוג הבעיה ולאופן היווצרותה. במקרים קיצוניים מומלץ על קבלת טיפול תרופתי עבור בעיות אקנה. אך, במרבית המקרים של בעיות אקנה, ניתן לטפל באמצעות טיפולים אסתטיים מקצועיים, אשר מתבצעים על יד בעל מקצוע מיומן בתחום. הטיפולים האסתטיים מעניקים מענה איכותי ומקצועי ובעזרתם ניתן להעלים את הפצעונים בקלות.

כמה דברים שחשוב לדעת על בעיות אקנה

ראשית, חל איסור לגעת ולפוצץ את הפצעונים. חשוב מאוד, לגשת לאבחון ולטיפול מקצועי מיד עם הופעת בעיות אקנה ולא לדחות את הטיפול, או לחילופין לנסות לטפל לבד. כאמור, אם הנכם מעוניינים בטיפול איכותי ומקצועי, אשר יביא לתוצאות אפקטיביות, חשוב להיעזר ברופא מוסמך ומקצועי הבקיא בתחומי בעיות אקנה ויכול להשיב לפניכם את המראה היפה שהוסתר על ידי אותם הפצעונים.

ד"ר אליגר נלי, היא רופאה בכירה בעלת ניסיון עשיר בתחומי האסתטיקה ורפואת נשים ומציעה שלל פתרונות אפקטיביים ויעילים לטיפול בבעיה זו.


לקריאה נוספת בנושא:

קליניקה בבת ים שד' העצמאות 67 | טלפון: 03-6595563 קליניקה בתל-אביב כפר שלם,רח' צרעה 3 | טלפון: 03-6429795